Корисне
Корисні продукти для щитовидної залози

Корисні продукти для щитовидної залози


----------------------------------
Щитовидна залоза, яка знаходиться в області шиї і має форму метелика, може мати драматичний вплив на величезну кількість функцій тіла. Неправильне її функціонування призводить до катастрофічних наслідків і діють згубно на загальний стан організму. І те, і інше підриває здоров’я, знижує працездатність людини, погіршує настрій.
Правильне харчування займає перше місце на шляху до хорошого самопочуття і довголіття, тому Усім нам просто необхідно захищати нашу щитовидну залозу корисною і смачною їжею.
1. Яблука  – коктейль корисних властивостей.  Благотворно впливають на всі системи організму, вбиваючи хвороботворні бактерії. Для щитовидки цінні тим, що захищають від ракових клітин.
2. Крабове мясо та морепродукти. Містять вітамін В12 і цинк, який стимулює імунітет нашого організму. Зверни увагу: консервоване крабове м’ясо теж зберігає свої корисні властивості.
3. Морська капуста. Містить йод і ще 40 вітамінів і елементів, які захищають від хвороб щитовидної залози.
4. Цибуля.  Корисна для щитовидної залози, печінки і серця. Містить масу мікроелементів, які зміцнюють імунітет.
5. Чорниця. Ця ягода – рекордсмен за вмістом антиоксидантів. Допомагає усунути гормональні збої в роботі щитовидної залози.
6. Червона риба – лосось, сьомга, форель, горбуша. Багате джерело корисних жирних кислот омега-3, необхідних для злагодженої роботи щитовидної залози. Вживай по шматочку червоної рибки, як можна частіше.
7. Горіхи з медом. Допоможуть розворушити ледачу щитовидну залозу. Розімни в ступці ядра 3-4 волоських горіхів, змішай зі столовою ложкою меду і з’їси вранці натщесерце. Приймай такі «ліки» щодня протягом 1-2 тижнів.
8. Лимон з медом.  Активізують роботу щитовидки. Ретельно вимий 2-3 лимона, натри їх на дрібній тертці разом зі шкіркою, щоб вийшов склянку однорідної маси. Змішай її з рівною кількістю меду. Приймай отримане «ліки» по 1 ст. л. 3 рази на день в проміжках між їжею.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: