Цікаве
Вже 4 рік сестра вирощує перець цілими відрами за допомогою пшона. Як вона його застосовує

Вже 4 рік сестра вирощує перець цілими відрами за допомогою пшона. Як вона його застосовує


----------------------------------
Кожен городник має свої секрети з вирощування фруктів та овочів, які допомагають їм збирати хороший урожай. Ось і моя сестра вже кілька років купує в магазині пшоно для своїх перців, а потім збирає урожай відрами. Хочу розповісти, як вона його застосовує і про користь.
Пшоно допомагає позбавиться від комах
Сестра знає наскільки можуть бути небезпечними мурахи для посаджених культур. Тому вона бере пшоно і посипає ним землю навколо, щоб мурахи покинули свій будинок. Раніше я не розуміла, як може звичайна пшоно допомогти позбавиться від комах, але пізніше переконалася в його ефективності.
Одного разу у мене на городі утворився великий мурашник. Ніяка хімія не допомагала, а цей метод зміг позбавити мене від непроханих гостей.
Містить велику кількість корисних мікроелементів
У пшоні міститься багато різних корисних компонентів, які добре діють на гумус, кореневу систему і зелені стебла. Звичайна каша здатна наситити грунт так, як ніяке інше добриво. Але для початку її потрібно приготувати.
Купіть найдешевшу упаковку пшона, замочіть її в 5 літрах води. Залиште на 24 години, можна і довше. Пшоно має розбухнути – це основний момент.
Полийте рідиною під кущиками, а саму кашу злегка прикопайте. Перець після такого добрива почне дуже швидко рости.
реальна користь
Коли сестра вперше задіяла на своїй ділянці пшоно, то я не вірила в його дієвість. Однак після першого врожаю я зрозуміла, що була неправа. Перчик виріс великим, м’ясистим, соковитим, а кущики нічим не хворіли. Тепер весь час застосовую пшоно і на своїх грядках перцю.
Тільки в цьому році з’явився у цього методу мінус – ціна. У минулому році воно було в три рази дешевше, а в цьому вартість дуже засмучує. Але я вирішила, що воно того варто. Адже врожайність дійсно висока, тому витрати виправдані.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: