Історія
Мій чоловік написав мені листа з 6 слів, які я буду пам’ятати завжди

Мій чоловік написав мені листа з 6 слів, які я буду пам’ятати завжди


----------------------------------
Кілька років тому ми були цілком звичайною сім’єю. Чоловік щодня ходив на роботу, вечорами допомагав мені купати дочку і гуляти з нею. Іноді ми вибиралися всією сім’єю кудись у вихідні.
Коли народилася друга дочка, ситуація ускладнилася. Мені стало складніше займатися дітьми, і я почала дорікати чоловіка в тому, що він має можливість розвиватися в професійному плані, а я сиджу вдома в чотирьох стінах.
Чоловік допомагав мені в свої вихідні, але моя моральна втома і невдоволення рутинними побутовими клопотами наростали. Чоловік часто возився з ремонтом машини, їхав на дачу один, іноді забував зробити щось, про що я просила.
Я часто злилася, стала дратівливою. Пробувала віддати старшу дочку в садок, але вона часто хворіла, тому відпочивати майже не вдавалося. Чоловік з ранку до вечора пропадав на роботі, мені зовсім перестала подобатися моє життя.
Я вважала, що не отримала від шлюбу нічого, крім купи турбот, проблем і самотності. Вирішила поговорити з чоловіком, але через маленьких дітей, нескінченний побут і роботи розмова все відкладалася. Тоді ми вирішили написати листа одинодному. І в листі потрібно було написати все, що одного не влаштовує в іншому і в нашому сімейному житті взагалі.
Увечері діти заснули, і я почала писати. Написала три листа! Як я втомилася від декретної “відпустки”, від нашого шлюбу, від того, що він весь час на роботі, возиться з машиною або на дачі. Що я більше так не можу, не хочу і не розумію, навіщо взагалі потрібно було женитися. Протянула наступного вечора свій лист чоловікові. Він прочитав, замислився.
Потім посміхнувся, сказав: «Ну, діти підростуть, і все зміниться». І простягнув мені свій лист. Я відкрила з незадоволеним обличчям, чекаючи таких же багатосторінкових докорів в мою адресу і готуючись на все це відповісти розлученням. Розгортаю один великий аркуш, на якому всього шість слів: «Люблю тебе такою, яка ти є!»
Я не чекала … Чекала все, що завгодно, але ніяк не це. Не знала, що і сказати.
Того вечора ми провели удвох, я і більше нічого не просила вияснювати. Я зрозуміла, що у мене в світі немає більше таких людей, крім чоловіка і дітей, які люблять мене просто так, такою, яка я є. Не за професійні заслуги, і не за гроші.
Той «лист» я зберігаю і на все життя запам’ятала. А діти дійсно, підросли … Тепер наше життя дуже змінилося. Ми можемо разом подорожувати, відвідувати парки, музеї, можемо веселитися разом і ходити в походи. Інколи я згадую той вечір, і така щаслива, що у чоловіка вистачило розуму написати в листі саме ті шість слів! Інакше ми б розлучилися і нашої щасливої ​​родини не було б.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: