Новини України
Ох, як же вас багато, і кожен з вас щось корчить з себе, пижітесь, піар ...

Ох, як же вас багато, і кожен з вас щось корчить з себе, пижітесь, піар ...


----------------------------------
Порошенко, тимошенки, медведчуки, ахметови, коломойські, путини, Сорос, шмороси (останні двоє взагалі не знаю, хто такі, але точно не друзі) і всяка плебейська дрібниця, що плазують під ногами перерахованих вище! Звертається до вас Народ України.

Ох, як же вас багато, і кожен з вас щось корчить з себе, пижітесь, піар ... але ви навіть не уявляєте, наскільки для мене між вами НІ жодної різниці. Ви все на одну особу - противно, спотворення гримасою; ГОТОВІ зраджувати, продавати і продаватися, знищувати заради влади і наживи. Для ВАС ВСІХ є один тільки термін - З Л О.

Щось без краплі людського, без моралі і совісті. Клубок змій. Я бачу вас наскрізь! Я НЕ вірю вам ні на мить! Ніякі ваші гроші, брудні політичні ігри, дешеві інтриги, брехня, розрахована на дурнів, не змусять мене навіть глянути в вашу сторону!

Вам ніколи НЕ вдасться похитнути мою довіру до мого Президента!
Вам НЕ вдасться вселити мені, що він зробив мало, а міг би більше; дивлячись на те, як ви йому заважаєте, я все більше розумію, який жорсткий, божевільний, масштабний, нещадний механізм йому доводиться ламати.
І ВІН ПОДОБАЄТЬСЯ МЕНІ ВСЕ БІЛЬШЕ. За відвагу і мужність. Його відставка - тільки в ваших хворих ілюзіях, а Я ЗНАЮ ТОЧНО, що ВІН НЕ відступить.

Вам НЕ вдасться мені вселити, що він слабкий. Щоб тільки піти в поодинці проти зла, потрібні небувала сила і сміливість. Чим більше ви чините опір йому, тим більше я прозреваю, що ж ви за стільки років зробили з моєю країною !!! (

Що б ви все не робили, як би не виверталися, скільки б не приписували собі чесноти, яких в вас немає, скільки б не кидалися зараз рятувати Україну від результатів своєї ж діяльності, як би не намагалися підставити Президента, обмовити, очорнити, опалювати його , підкупити його продажне оточення і навіть (!) - як би він раптом ні помилився сам, У ВАС НІЧОГО НЕ ВИЙДЕ!

У НЬОГО є те, що ви ніколи НЕ зможете купити собі ні за які мільйони, то, що для мене безцінний, і те, що ви ніколи НЕ зможете у НЬОГО відняти: Людське СЕРЦЕ любляче Батьківщину. Втім, вам невідомо, що це таке.
А ще, у НЬОГО Є МОЯ ПІДТРИМКА.

Я стою за ним стіною і буду стояти до кінця. Я - НАРОД України, який складається з мільйонів, вся українська нація, і НАС вам НЕ здолати. Ви завжди недооцінювали український народ, як недооцінюєте зараз Президента. Даремно. Ви навіть не уявляєте, яка ми сила. Його сила. І ви зараз воюєте Не проти Зеленського. Ви воюєте проти українського народу. І ми з вами ще поборемося, за своє майбутнє без вас.

Н. Нестерова
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: