Новини України
Заклали фундамент! І нехай хтось не вірить, хтось не бачить але «Будівництво» вже йде на «всю котушку».

Заклали фундамент! І нехай хтось не вірить, хтось не бачить але «Будівництво» вже йде на «всю котушку».


----------------------------------
Кожен день прокидаєшся і думаєш ... ну що там в країні, як там ... Зеленський! Весело живемо, нічого не скажеш!

Називається ... через терни до зірок! А як ви хотіли? Він щодня кого небудь чіпляє за заднє місце! Те вилетів з друзів Богдан, відвалив Коломойський, вилетів Гончарук, це про друзів, а вже про "любiх друзiв» і говорити страшно!

Серед них такі досвідчені вовки і шакали, про які багато хто навіть в слух не говорять! А він їм на ноги наступає! Я іноді думаю ... як же йому важко! Якщо я на своєму рівні це відчуваю!

Якщо соц мережі мене не просто обмежують, вже лізуть в моє особисте листування! Яке ж йому там? Серед цих шакалів? Перекручують факти, перекручує події, чинять тиск, роблять потужну антирекламу, лобіруют, змушують, затискають, вказують, розповідають, брешуть, закривають від людей!

Бідний наш Володимир Олександрович! Улюблений народом президент! Сильний стійкий мужній амбітний, справедливий і порядна людина, чолов'яга! Маленький і ... такий Великий! Людина з великої літери!

Їм не зрозуміти, Володимир Олександрович, їм не оцінити яким Ви стали і ким є для нас! Це вони застрягли на рівні 95 кварталу (нічого не маю проти квартальщиків), висміюючи Вас, як клоуна, а ми з вами рвонули далеко вперед!

І тепер великий вопрос..кто не затримався в своєму амплуа, а, зробивши такий кидок, гідно утвердився в новій ролі (талановита людина талановита в усьому!), А хто залишився кривлятися позаду! Нехай не кожному оці видно зміни, не кожен в змозі оцінити те, як Ви ... цеглинка за цеглинкою ... зводите будинок під назвою ... нова Україна!

Нова процвітаюча Україна! Нам ще неймовірно багато потрібно з Вами зробити (Ви там, а ми підтримуємо і допомагаємо, чим можемо, тут, в соц мережах). Нам ще будувати й будувати, але, головне, Ви заклали фундамент! І нехай хтось не вірить, хтось не бачить. Нехай хтось сумнівається! «Будівництво» вже йде на «всю котушку», як і дороги по Вашій програмі!

Головне ... всім нам понять..терпеніе терпіння і ще раз терпіння! Хто хотів все і відразу ... .Нехай закочує рукави (і губу теж) і ... підносить цегла! А тому, хто хоче все поламати, нагадаю прислів'я ... якщо хочеш підсмажити собі яєчню ... не спали свій будинок!

Петро Олексійович ... це вам, це Турчинову, Парубію і всім вашим красеня! Не допоможуть ні гасла, ні «наш спільний ворог», якого ви тичіте всюди де треба і не треба, намагаючись прикрити свої справи! Пісню не вб'єш! А наша пісня звучить все голосніше і голосніше з кожним днем ​​і називається вона ... «Наш президент ... Володимир Зеленський!»
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело
Інші матеріали рубрики: