Новини України
Читаючи пости і коментарі я бачу, що багато людей думають, від вас фейсбучнікі багато що залежить.

Читаючи пости і коментарі я бачу, що багато людей думають, від вас фейсбучнікі багато що залежить.


----------------------------------
Це не є секретом. Всім відомо, що партія СН створювалася в терміновому порядку і за короткий час. Необхідно було створити в гнилому болоті острівець надії.

Партія будувалася з натхнення прібліжëнних до Президента помічників. В члени партії обирали за рекомендаціями або ж дивлячись в очі і їм повіривши. А тому й не треба дивуватися, що в СН змогли проникнути негідники. Їх слава богу, менша частина!

А взагалі-то, в Україні, в якій всë населення має зіпсований менталітет, внушëнний багатьма десятиліттями і усугублëнний хабарами, відкатами, рейдерськими захопленнями, підлабузництвом, золотими унітазами з золотими батонами в них, а так само брехливими ЗМІ, наявність мерзотників не дивує!

При всëм при цьому, СН є єдиною партією, яка є помічницею В.Зеленського і завдяки їй здійснено вже великі зміни в законодавстві. І це не дивлячись на недосвідченість як Президента, так і самої СН! Політиці необхідно вчитися, а нової влади і СН довелося зіткнутися не просто з зубрами, а з гієнами, мудрими в нахлобучіваніі локшини мільйонам українців! В їх пограбуванні!

Читаючи пости і коментарі в ФБ, я бачу, що багато людей думають, що розуміють серьëзность обстановки, що склалася в країні (а не тільки у всëм світі). Розуміють небезпеку атаки об'едінëнной «опозиції». Задіяні не тільки ЗМІ українські належать олігархам, а й на всю працює кремлëвская пропаганда.

Я наприклад, маю своë особиста думка, що затишшя на Донбаському фронті Кремль погодився здійснити не тільки через складнощів з Білоруссю і Хабаровському, а з виходячи з очікувань! Очікування виборів в Україні і договорëнності зі своїми агентами впливу, такими як Медведчук, Бойко, Рабинович, Порох, Шарій і іншими, більш прихованими.

Я можу в чëм чомусь помилятися, але ви ж не можете заперечити, що у Кремля і його агентів є определëнние плани по дерибану України !!! До чого я говорю про те, що вам друзі давно відомо? Багатьма виставлялися чудові пости і коменти, в яких писалася правда про Президента, про те, чого домоглися в Верховній Раді, перерахування вже доконаних перемог, спростування брехні собачої ллється зі ЗМІ!

Знаходьте ці тексти, друкуйте і поширюйте! Це ж готові листівки! На аркуші розміром з зошита, відомий під №-А-4. Ідіть до слугам народу! Допомагайте їм, підкажіть щось правильне! Зустрічайте в багнети пропаганду бариг! Знаходьте тих, хто зможе друкувати листівки! Домовляйтеся з розповсюджувачами газет і т.д.!

Час не терпить! Думайте і робіть! Від вас фейсбучнікі багато що залежить.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: