Знаменитості
«Xтo вu, твapюкu?! Нaдiєтeсь жuтu вiчнo? Вu нacтiлькu мeрзeннi, щo вaс вaжкo нeнaвuдiтu»-Мочанов

«Xтo вu, твapюкu?! Нaдiєтeсь жuтu вiчнo? Вu нacтiлькu мeрзeннi, щo вaс вaжкo нeнaвuдiтu»-Мочанов


----------------------------------
Пост відомого блогера и автогонщика Олексія Мочанова подаємо мовою орігіналу:

Ви на стільки незначні, що вас навіть важко ненавидіти. »- Сотні мільйонів доларів США готівкою, колекції годин на мільйони доларів, винні погреби з пляшками за ціною однокімнатної квартири, картини - надбання світового мистецтва, яким місце в національних музеях, монети, скульптури, десятки будинків з площами палаців, квартири розміром більше резиденцій глав держав, у яких ми клянчимо гроші, десятки супердорогих автомобілів ...

У країні - де немає нормальної дитячої клініки, немає європейського рівня школи, немає жодного людського університетського кампуса.В країні, де чемпіонат по футболу можна зіграти за два тури, а з хокею особливо і грати нормально негде.В країні з убогими бібліотеками і розграбованими музеямі.В країні, де воїни АТО і пенсіонери повинні платити військовий збір і де прожитковий мінімум знаходиться сильно нижче рівня бідності за всіма індикаторами ООН.

У країні, де ніхто не винайшов айфон, ніхто не створив Майкрософт, ніхто не виробляє мерседес, де немає найвищої будівлі в світі або найсучаснішою траси формули одін.В країні, де кращі спортсмени в світі можуть бути тільки серед інвалідів - тому, що кожен день борються за життя як за медалі на олімпіаді.

У країні, де за 25 років не зняли ні на плівку, ні на цифру жоден світовий шедевр, що не написали бестселер, не створили робота, унікальний матеріал або лекарство.В країні, де 90% молоді мріє емігрувати, а старих - нормально поїсти.

У країні, де волонтери за останні гроші і добровольці, ризикуючи життям (і ті, і інші!) Зберегли незавісімость.В цій країні такі багаті і такі непотрібні люди ???? !!!!!!!!!!! Хто ви , тварі ???? !!!

Ви сподіваєтеся жити вічно ??? !! Вам три пляшки вина або один годинник здаються важливіше шкільного стадіону або життя онкохворої дитини? Вам картини важливіше голодних і все ще обірваних солдат на передку ?! У вас на дрібні витрати будинку в тумбочці пенсія роботяги за 200 років?

Так ви дбаєте про свій народ, який дозволив вам, дебилам, покидькам і неукам - все це мати?! Я не знаю такої віри, яка вас могла б врятувати від гніву людського і Божьего.Ви на стільки незначні, що вас навіть важко ненавидіти, вас зневажають всі нормальні люди, які все ще є в Україні, і мені щиро шкода ваших дітей і онуків. »

Alex Mochanov
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: