Знаменитості
“Я довго мовчала, але тепер змушена сказати”: Тіна Кароль вразила українців своєю заявою про Росію і Україну

“Я довго мовчала, але тепер змушена сказати”: Тіна Кароль вразила українців своєю заявою про Росію і Україну


Про свою позицію виконавиця розповіла журналістами порталу«КП в Україні«.Подібні питання співачці задавали і раніше. Тоді Кароль відповідала впевнено, що виступи на території країни-агресора недоречні, принаймні на даний момент.
Через якийсь час журналісти поцікавилися, чи не змінила артиста своєї позиції по відношенню до запрошень виступити в РФ, де поп-зірку дійсно люблять і чекають з гастролями.«Я артист, який зумів поставити національні інтереси вище за власні.
Я люблю свою країну, яка мене виростила. В цьому році ми змогли зіграти в Україні 97 концертів, і мені не довелося прогинатися під мінливий світ, як співає Андрій Макаревич », – відповіла Кароль.Співачка наголосила, що не має наміру ні з ким загравати.
«Мої гастролі в Росії зараз недоречні, але коли-небудь настануть і інші часи. Я дуже сподіваюся, що Україна не стане розмінною монетою для тих, хто взяв на себе відповідальність навести порядок в нашій країні », – підсумувала вона.
У мережі відразу відзначили: «Якби в першу чергу Президент і нинішня влада мислили так як Тіна Кароль, щодо свого бізнесу в Росії, Україна була б уже зовсім іншою країною.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓