Новини України
З 1 жовтня готуйтесь! В Україні піднімають тарифи на електроенергію та воду. Вже відомо скільки доведеться платити

З 1 жовтня готуйтесь! В Україні піднімають тарифи на електроенергію та воду. Вже відомо скільки доведеться платити


----------------------------------
Українців попередили про підвищення тарифів вже з наступного місяця. Так, ціна на перші 100 кВт / год електроенергії для населення підніметься практично в два рази, а ціна холодної води – на 22%.

Про це повідомляє в своєму телеграм-каналі Борислав Береза.
Далі прямим текстом:
Я вам сумні новини приніс. Тарифи піднімуться, а сервіс не покращиться. Питання в тому, як зменшиться сума реальних оплат після цього на тлі зменшення доходів населення?
У той час, як суми в платіжках за газ виростуть в два рази, українців попередили про подорожчання водопостачання і світла вже з наступного місяця. Так, ціна на перші 100 кВт / год електроенергії для населення підніметься практично в два рази, а ціна холодної води – на 22%. Нові тарифи вже повинні були бути передані місцевій владі на узгодження.
Як пише Час Пік з посиланням на інформацію Міненерго, згідно меморандуму України і МВФ, нові тарифи вже повинні були бути передані місцевій владі на узгодження.
“Уже з першого жовтня повинна піднятися і ціна на перші 100 кВт / год електроенергії для населення. Вона була незмінною з 2017 року. Практично в два рази – з 0,9 грн до 1,68 грн. Такі плани були оприлюднені ще в презентації меморандуму про скорочення “зеленого” тарифу “, – йдеться в повідомленні.
Крім того, з жовтня місяця планується підняти тарифи на холодну воду. Розмір підвищення складе 22%.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: