Новини України
“Несподіваний поворот”: Син Порошенка шокував всю країну. “Гребуть не соромлячись”

“Несподіваний поворот”: Син Порошенка шокував всю країну. “Гребуть не соромлячись”


ТОВ “Центрально-Європейська кондитерська компанія” (ЦЕКК), бенефіціаром якої недавно офіційно став син екс-президента Петра Порошенка Олексій, в листопаді стала акціонером і АТ “Міжнародний інвестиційний банк”.
Про це повідомляють ЗМІ.
При цьому частка акцій, власником яких стала ЦЕКК, а також у кого вони були придбані, не уточнюється.
Як повідомлялося, на початку листопада стало відомо, що колишній президент України і нардеп Петро Порошенко перереєстрував частину свого кондитерського бізнесу Roshen на старшого сина Олексія.
Зокрема, контроль над ЦЕКК перейшов до Порошенка-молодшого в результаті отримання корпоративних прав на нідерландську Roshen Europe B. V., яка володіє 85% ЦЕКК. Раніше Roshen Europe B. V. також належала Порошенко-старшому, згідно з його останньою декларації.
При цьому станом на 20 травня 2019 Петро Порошенко в декларації про майно і доходи вказав себе бенефіціарним власником ЦЕКК.
ЦЕКК – одна з головних компаній в структурі корпорації Roshen, адже вона є засновником ряду інших підприємств.
Також повідомляється, що одночасно бенефіціарний власник почав змінюватися і в тих компаніях, де ТОВ ЦЕКК є засновником. Зокрема, ТОВ “Рошен де люкс”, ТОВ “КК Рошен”, ТОВ “Рошен-Волинь”, ТОВ “Рошен Світ” та інші, які до недавнього часу декларував Порошенко-старший. У них колишнього президента також замінив його син.
В свою чергу, АТ “Міжнародний інвестиційний банк” зареєстрований в березні 2008 року.
Головними акціонерами банку на 1 січня 2019 року були: Петро Порошенко – 60%, а також його давні бізнес-партнери та члени їх сімей Ігор Кононенко (14,94%), Олег Гладковський ( Свинарчук) і Олег Зимін (по 9,908%), Катерина Ворушиліна і Сергій Ворушилін (2,5994% і 2,5984% відповідно), Олексій Порошенко (0,006110%), Юлія Гладковська (0,000001%).
Окрім того, нещодавно син екс-президента Петра Порошенка – Олексій виявився в центрі скандалу, пов’язаного з його службою в зоні АТО. Як з’ясувалося, на Донбасі його охороняли 20 спецназівців.
Відомо, що Олексій перебував там під чужим ім’ям для конспірації, але ні в яких військових діях він не брав участь, повідомило джерело з Генштабу ДЛЯ ПОРТАЛУ ВЕСТИ. Пробув на службі син президента – два місяці.
Зі спогадів джерела: у військовому квитку було написано – Олексій Олексійович, а прізвище було інше. Доставили сина тоді чинного президента в Кіровоградський 40-й батальйон.
Співрозмовник видання розповів, що Олексій Порошенко був командиром міномета і служив в батареї, що знаходиться буквально в 200 метрах від штабу в Краматорську.
Крім того, син екс-президента жив з генералом під одним дахом, де їх охороняли багато спецназівців. Як зазначило джерело, будинок перебував окремо від інших солдатів в штабі, де був тодішній міністр Валерій Гелетей.
“Звичайно, ні в яких бойових операціях він не брав участі, ще цього нам не вистачало! Він був мобілізований, а потім у вересні пішов балотуватися в депутати, і коли став депутатом – звільнився. Ось і все», – розповів співрозмовник.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓