Новини України
Руслана звернулася до Зеленського з вимогою! (Відео)

Руслана звернулася до Зеленського з вимогою! (Відео)


----------------------------------
Громадський діяч, знаменита українська співачка і переможниця “Євробачення” Руслана Лижичко звернулася до президента України Володимиру Зеленському
Як повідомляє Politeka.net, своє звернення вона опублікувала на офіційному каналі в YouTube.
Головною темою звернення стало – неналежне розслідування злочинів проти учасників Революції Переваги.
За її словами, вона звертається до президента України з громадською ініціативою “євромайдан SOS” і повторює прохання – скликати засідання Верховної Ради. На засіданні нардепи повинні проголосувати за норму, яку запропонували сім’ї Небесної Сотні.
Запропонована норма дозволить зберегти слідство у справах Майдану, а до цього моменту, на прохання Руслани, не можна передавати ці виробництва в ГБР.

“Важливо також забезпечити переклад та призначення в управління справ Майдану в ГБР слідчих прокуратури, поліції і CБУ, які вже розслідували справи Майдану і призначення керівниками цього підрозділу і прокурорського департаменту прокурорів, які забезпечували результат розслідування”, – додала відома співачка.
Крім того, Руслана звинуватила президента України в тому, що в річницю Революції Переваги він “обмежився загальними словами”.
“Володимир Олександрович, як Ваші дії по збереженню розслідування справ Майдану, так і Ваше бездіяльність в ситуації його зупинки, назавжди увійдуть в українську історію”, – заявила співачка в зверненні.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓