Новини України
Приготуйте Гаманці! Борги «Нафтогазу» хочуть повісити на плечі простих українців

Приготуйте Гаманці! Борги «Нафтогазу» хочуть повісити на плечі простих українців


Уряд України може прийняти законопроекти, завдяки яким борги НАК «Нафтогаз України» доведеться оплачувати простим споживачам.

Про це повідомляє портал "Хвиля" з посиланням на Facebook-аккаунт експерта в галузі енергетики Валентина Землянського.

В даний час заборгованість «Нафтогазу» перевищує сто мільярдів. Компанія може виплатити їх за рахунок українських споживачів завдяки яку лобіює в уряді законам. Вони легалізують підвищення тарифів на послуги, що буде зроблено на користь «Нафтогазу».

«Ряд народних депутатів активно лобіює інтереси« Нафтогазу », просуваючи наступні законопроекти: зміни до Закону України« Про ринок природного газу »(№3800); зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» та до Податкового кодексу України (№4119 і №4120). Але запропоновані в цих законопроектах варіанти вирішення проблеми боргів так чи інакше призведуть до того, що споживач буде платити більше. Навіть варіант компенсації заборгованості з використанням коштів державного бюджету, по суті, є способом перекласти кошти з кишені кожного українця в кишеню «Нафтогазу», - написав Валентин Землянський.

Аналітик в області енергетики окремо акцентував увагу на тому, що «відкриття» Назвіть ринку так і не вирішило проблему з великою заборгованістю «Нафтогазу».
Також було заявлено, що велика частина боргу виявилася накопичена зовсім не через те, що українські громадяни нібито не платять за рахунками. Суть проблеми в незадовільну роботу керівників компанією і членом Кабінету Міністрів країни.

«У той же час« Нафтогаз »блокує через депутатів розгляд законопроекту №3800-1, в якому запропоновано механізм списання накопиченої між учасниками механізму ПСО заборгованості, що не зачепить кишені пересічних українців», - пояснив Валентин Землянський.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓