Новини України
Приготуйте Гаманці! Борги «Нафтогазу» хочуть повісити на плечі простих українців

Приготуйте Гаманці! Борги «Нафтогазу» хочуть повісити на плечі простих українців


----------------------------------
Уряд України може прийняти законопроекти, завдяки яким борги НАК «Нафтогаз України» доведеться оплачувати простим споживачам.

Про це повідомляє портал "Хвиля" з посиланням на Facebook-аккаунт експерта в галузі енергетики Валентина Землянського.

В даний час заборгованість «Нафтогазу» перевищує сто мільярдів. Компанія може виплатити їх за рахунок українських споживачів завдяки яку лобіює в уряді законам. Вони легалізують підвищення тарифів на послуги, що буде зроблено на користь «Нафтогазу».

«Ряд народних депутатів активно лобіює інтереси« Нафтогазу », просуваючи наступні законопроекти: зміни до Закону України« Про ринок природного газу »(№3800); зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» та до Податкового кодексу України (№4119 і №4120). Але запропоновані в цих законопроектах варіанти вирішення проблеми боргів так чи інакше призведуть до того, що споживач буде платити більше. Навіть варіант компенсації заборгованості з використанням коштів державного бюджету, по суті, є способом перекласти кошти з кишені кожного українця в кишеню «Нафтогазу», - написав Валентин Землянський.

Аналітик в області енергетики окремо акцентував увагу на тому, що «відкриття» Назвіть ринку так і не вирішило проблему з великою заборгованістю «Нафтогазу».
Також було заявлено, що велика частина боргу виявилася накопичена зовсім не через те, що українські громадяни нібито не платять за рахунками. Суть проблеми в незадовільну роботу керівників компанією і членом Кабінету Міністрів країни.

«У той же час« Нафтогаз »блокує через депутатів розгляд законопроекту №3800-1, в якому запропоновано механізм списання накопиченої між учасниками механізму ПСО заборгованості, що не зачепить кишені пересічних українців», - пояснив Валентин Землянський.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: