Новини України
Костянтин Гринчук про aвіaкaтaстрoфy АН-26: “Міністра оборони у відставку! За що? Так за цей літак, який ще міг літати 5 тис. год. Так міг, але точно не в ВІЙСЬКОВОМУ ІНСТИТУТІ!”

Костянтин Гринчук про aвіaкaтaстрoфy АН-26: “Міністра оборони у відставку! За що? Так за цей літак, який ще міг літати 5 тис. год. Так міг, але точно не в ВІЙСЬКОВОМУ ІНСТИТУТІ!”


----------------------------------
Допіс екс-Радника міністра МНС Костянтина Гринчука. Думку автора Опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію Збереже.

"Слухаю новини і аж нудить від того, як журналісти нібито разом з владою, шукають причину катастрофи.Черние ящики проллють світло? На що? В Україні вже давно« чорні ящики »правлять армією і самої України !!! Що ви хочете з'ясувати? Вдумайтеся літаку в ВІЙСЬКОВОМУ Інституті - 43 роки!? І всі мовчать, що цей Ан (який виробляється в Україні) не в Сомалі возить наркоту, а на ньому вчать літати, майбутнє нашої військової авіації !?

Так це ваш «прорив»? А чому не на возах, або на худий кінець нема на тачанках 20-х років з кулеметами «Максим»? Я як військовий порівнюючи ситуацію, різниці точно не віжу.Весь світ, всі свої ноу-хау в початку розглядає, як це застосувати в своїх арміях і тільки потім для всього остального.Ето весь світ, але не в воююча Україна.

А що у нас? Бубочка, щось мимрить, оголосив траур, створює комісію?! На кого це розраховано, на бабусю в селі? На тих хто все життя з локшиною? А треба було, відразу відправити у відставку Міністра оборони.За що ? Так за цей літак, який ще міг літати 5 тис. часов.Да міг, але точно не в ВІЙСЬКОВОМУ ІНСТИТУТІ! Ви взагалі розумієте в чому повинна бути різниця між військовою технікою і скажемо громадянської? Що робить військовий льотчик при атаці на його літак? або як експлуатується цивільний борт і як військовий? а ви розумієте, що у військовому інституті повинні вчити екстримальних речей і такі навантаження повинна вміти виконувати техніка для війни? а зможе льотчик в бойовій обстановці скористатися своїми знаннями і досвідом льотчика, якщо його вчили літати, а б долетіти?

Якими дебілами треба бути, щоб не розуміти, що молодих військових льотчиків треба вчити на перспективних зразках, а не на сараях, які завтра будуть списані? А раз таке відбувається, то мій висновок тільки один.

У розумінні міністра оборони і Верховного, у військовій авіації немає перспектив на її майбутнє, взагалі! Очевидно вся ця публіка вміє тільки брехати, оголошує жалобу вимовляючи пафосні промови над смертями молодих і безневинних затикаючи роти 1,5 млн. Компенсації їх рідним, ніколи не почне думати і розуміти елементарне!

Для ЦИХ, головне знайти стрілочника на якого покажуть «чорні ящики» і можна буде знову запитати у Авакова: ви винних спіймали (призначили)? А ось, «ящик з наявністю мозку, совістю, елементарної аналітикою і розумінням, як повинно бути» розповів вам , хто реально винен в загибелі 26 парней.І от скажіть, що в моїх словах немає логіки?

P.S. Вічна пам'ять загиблим! Щире співчуття і співчуття рідним і близьким! " - пише Гринчук.

Вічну ганьбу реальним винними дай Бог їм хоча б постати перед «вічним судом» (ну хоч там) так як в Україні знову сяде стрілочник, як і після пожеж, вибухів ....
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓