Новини України
Пoлiцiя піднята по тpивoзi! В Києві пoчaлoся! Людям увірвався терпець і вони піши у наступ (Відео)

Пoлiцiя піднята по тpивoзi! В Києві пoчaлoся! Людям увірвався терпець і вони піши у наступ (Відео)


----------------------------------
У Києві в понеділок, 28 вересня проходить акція протесту. У центрі столиці протестують підприємці, які обурені вимогою влади працювати з касовими апаратами. 
Перші кадри акції протесту оприлюднив Telegram-портал PavlovskyNews. У паблік пишуть, що підприємці звинуватили Данила Гетьманцева, главу комітету ВР з питань фінансів у знищенні малого бізнесу в Україні.
Новий законопроект, на думку підприємців прирівнюють до «податковому терору» – законам, які значно ускладнюють ведення бізнесу.
За словами підприємців, введенням касових апаратів наступають їм на горло, а штрафи знищать бізнес – тепер доведеться платити від 51 тис. Грн до 340 тис. Грн навіть через програмного збою.
Раніше Міністерство юстиції зареєструвало наказ Міністерства фінансів про порядок реєстрації і застосування програмних РРО, зокрема, програмного забезпечення «РРО в смартфоні».

«ГетьМамЦев»: в центре столицы сейчас митингуют предприниматели, возмущенные планами обязать их работать с кассовыми аппаратами. Порядок охраняют десятки правоохранителей. Подпишись - https://t.me/joinchat/AAAAAEs2DrjBFfYHcsecJQ Объектом их критики стал глава комитета ВР по вопросам финансов Даниил Гетьманцев. Именно он является одним из инициаторов пакета законов, направленных на «детенизацию бизнеса». Причем он не планирует обязывать торговцев покупать кассовые аппараты. Можно установить приложение в смартфоне. Главное – контроль оборота денег. Сами предприниматели считают, что таким образом с них пытаются выжать последние копейки, тогда как олигархи и «свои» могут спокойно выводить деньги в оффшоры, избегая уплаты налогов. PavlovskyNEWS

Опубликовано Pavlovsky News Понедельник, 28 сентября 2020 г.

Підприємці назвали нардепа «ГетьМамЦевим», а також звинуватили в тому, що він намагається знищити ФОП. 
Порядок охороняють десятки правоохоронців. Акція протесту проходить мирно. Самі підприємці вважають, що таким чином з них намагаються вичавити останні копійки, тоді як олігархи і «свої» можуть спокійно виводити гроші в офшори, уникаючи сплати податків.
Це не перша акція протесту. Підприємці вже не раз виходили під стіни Верховної Ради. Вони мають намір достукатися до влади. 

🔰Denis Novikov В Україні поки ще існує спрощена система оподаткування, але зараз її намагаються знівелювати повністю,...

Опубликовано Комітет Підприємців України - КП Воскресенье, 27 сентября 2020 г.

↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: