Новини України
Жодного aрeштy Поpoшeнкa не буде! Нас знову poзвeлu як кошенят. “Слуги Народу” poзпoвiлu правду

Жодного aрeштy Поpoшeнкa не буде! Нас знову poзвeлu як кошенят. “Слуги Народу” poзпoвiлu правдуЦю інформацію підтвердили відразу кілька джерел, в тому числі і самі депутати від партії Слуга Народу.
Депутат від Слуги Народу Макисм Бужанський пише:
«3 грудня. В порядку денному Верховної Ради, подання на зняття недоторканності з Порошенком немає. Це все, що потрібно знати про Генерального Прокурора і політичну відповідальність ».
Також Максим Бужанський іронічно додає:
«Зима прийшла, посадок немає, Всім виборцям привіт.»
Замість цього слуги олігархів внесли законопроект, який назавжди закриє питання з майданом. Всі сліди знищать, а свідків зачистять. Крім цього слуги готують подарунок пану Порошенку!
Про це пише юрист Андрій Портнов
«Друзі, завтра в парламенті голосуватимуть за зміни до закону про ДБР, які через керівників держави лобіює Генеральний прокурор Рябошапка.
Ключових смислів у цього закону два. Перший – заблокувати розслідування кримінальних справ стосовно Порошенко призначенням в ГБР нового і лояльного до Рябошапка функціонера.
Другий – автоматично перевести в ГБР слідчих Майдану, п’ять років цілеспрямовано фальсифікували в ГПУ це головне кримінальну справу країни, щоб знищити сліди злочинів Порошенко.
Голосування за закон призведе до реабілітації Порошенко, збереженню його активів, рахунків і офшорів і до консервації розслідування масових вбивств на Майдані ».
Також барону Порошенко пропонують пост спікера Верховної Ради України, щоб його шакали НЕ розхитували влада. По суті це черговий банальний кидок і договірняк. Порошенко домовився з Коломойським, а Зеленський, як виявилося, лялька в руках олігархів.
Дякую всім, що голосували, а тепер розходимося … Не полінуйтеся і поділіться зі своїми друзями в соціальних мережах. Країна зобов’язана знати правду!
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓