Новини України
Жодного aрeштy Поpoшeнкa не буде! Нас знову poзвeлu як кошенят. “Слуги Народу” poзпoвiлu правду

Жодного aрeштy Поpoшeнкa не буде! Нас знову poзвeлu як кошенят. “Слуги Народу” poзпoвiлu правду


----------------------------------

Цю інформацію підтвердили відразу кілька джерел, в тому числі і самі депутати від партії Слуга Народу.
Депутат від Слуги Народу Макисм Бужанський пише:
«3 грудня. В порядку денному Верховної Ради, подання на зняття недоторканності з Порошенком немає. Це все, що потрібно знати про Генерального Прокурора і політичну відповідальність ».
Також Максим Бужанський іронічно додає:
«Зима прийшла, посадок немає, Всім виборцям привіт.»
Замість цього слуги олігархів внесли законопроект, який назавжди закриє питання з майданом. Всі сліди знищать, а свідків зачистять. Крім цього слуги готують подарунок пану Порошенку!
Про це пише юрист Андрій Портнов
«Друзі, завтра в парламенті голосуватимуть за зміни до закону про ДБР, які через керівників держави лобіює Генеральний прокурор Рябошапка.
Ключових смислів у цього закону два. Перший – заблокувати розслідування кримінальних справ стосовно Порошенко призначенням в ГБР нового і лояльного до Рябошапка функціонера.
Другий – автоматично перевести в ГБР слідчих Майдану, п’ять років цілеспрямовано фальсифікували в ГПУ це головне кримінальну справу країни, щоб знищити сліди злочинів Порошенко.
Голосування за закон призведе до реабілітації Порошенко, збереженню його активів, рахунків і офшорів і до консервації розслідування масових вбивств на Майдані ».
Також барону Порошенко пропонують пост спікера Верховної Ради України, щоб його шакали НЕ розхитували влада. По суті це черговий банальний кидок і договірняк. Порошенко домовився з Коломойським, а Зеленський, як виявилося, лялька в руках олігархів.
Дякую всім, що голосували, а тепер розходимося … Не полінуйтеся і поділіться зі своїми друзями в соціальних мережах. Країна зобов’язана знати правду!
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: