Війна
Ветеран АТО к Марії Фокіній: “Хелоу;) А можеш показати своєму дідусеві це відео? Можете, навіть, разом з Андрійком подивитися?”

Ветеран АТО к Марії Фокіній: “Хелоу;) А можеш показати своєму дідусеві це відео? Можете, навіть, разом з Андрійком подивитися?”


----------------------------------
Допіс ветерана АТО Євгена Шевченка. Думку автора Опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію Збереже.

"На засіданні комітету ВРУ Фокін заявив, що не бачить ніякого підтвердження того, що на Донбасі ведеться війна між Україною і Росією

Маша Фокіна, Хало;) А можеш показати своєму дідусеві це відео? Може навіть разом з Андрійком подивіться? Це військовослужбовці армії РФ, які в серпні 2014 го були захоплені в полон добровольцями батальйону "Донбас". Також у мене на сторінці є фотографії паспортів і військових квитків інших «російських братів», які, правда, не встигли передати привіт своїм батькам, так як раптово померли від отриманих поранень.

АПД: ех, Маша-Маша, прибрала тег і забанили - ймовірно дідусеві відео не сподобалося "- пише Шевченко.

На заседании комитета ВРУ Фокин заявил, что не видит никакого подтверждения того, что на Донбассе ведется война между Украиной и Россией🤷🏻‍♂️ Маша Фокина, халоу;) А можешь показать своему дедушке это видео? Может даже вместе с Андрюшей посмотрите? Это военнослужащие армии РФ, которые в августе 2014-го были захвачены в плен добровольцами батальона "Донбас". Также у меня на странице есть фотографии паспортов и военных билетов других «русских братьев», которые, правда, не успели передать привет своим родителям, так как скоропостижно скончались от полученных ранений. Апд: эх, Маша-Маша, убрала тег и забанила - вероятно дедушке видео не понравилось🤔

Опубликовано Євгеном Шевченко Вторник, 29 сентября 2020 г.

 За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: