У всьому потрібно знати міру. І намагатися, щоб відтінок невигадливості завжди був присутній і в нашій зовнішності, і в поведінці. Інакше ми перетворимося на таких собі доглянутих і освічених лялечок, з якими чоловікам складно, нудно, нецікаво. Чи варто докладати стільки зусиль у прагненні до нав’язаного суспільством жіночого ідеалу, якщо ми дійдемо до такого плачевного результату! Ну, звичайно, ні! Так давайте ж, хоча б час від часу, дозволяти собі бути безпосередніми. Адже саме наша природна невимушеність є тим, що найбільше приваблює чоловіків.
![](https://jwau.info/wp-content/uploads/2024/04/16584048.jpg)
![](https://jwau.info/wp-content/uploads/2024/04/16584051.jpg)
![](https://jwau.info/wp-content/uploads/2024/04/16584057.jpg)
![](https://jwau.info/wp-content/uploads/2024/04/16584058.jpg)
![](https://jwau.info/wp-content/uploads/2024/04/16584062.jpg)
![](https://jwau.info/wp-content/uploads/2024/04/16584070.jpg)
![](https://jwau.info/wp-content/uploads/2024/04/16584072.jpg)
![](https://jwau.info/wp-content/uploads/2024/04/16584082.jpg)
![](https://jwau.info/wp-content/uploads/2024/04/16584084.jpg)
![](https://jwau.info/wp-content/uploads/2024/04/16584104.jpg)
![](https://jwau.info/wp-content/uploads/2024/04/16584108-1.jpg)
![](https://jwau.info/wp-content/uploads/2024/04/16584110.jpg)
![](https://jwau.info/wp-content/uploads/2024/04/16584112.jpg)
![](https://jwau.info/wp-content/uploads/2024/04/16584121.jpg)
![](https://jwau.info/wp-content/uploads/2024/04/16584129.jpg)
![](https://jwau.info/wp-content/uploads/2024/04/16584137.jpg)
![](https://jwau.info/wp-content/uploads/2024/04/16584164.jpg)
![](https://jwau.info/wp-content/uploads/2024/04/16584342.jpg)
![](https://jwau.info/wp-content/uploads/2024/04/16584460.jpg)