Ви зараз переглядаєте ВСІ ШИШКИ БУЛИ НА БОРТУ! Одним ударом: ЗСУ засмажили по повній – літак спалахнув з екіпажем, не вижили!

ВСІ ШИШКИ БУЛИ НА БОРТУ! Одним ударом: ЗСУ засмажили по повній – літак спалахнув з екіпажем, не вижили!

У мережі поширили перелік членів екіпажу, які загинули в результаті цієї події. Росія зі всіх сил замовчувала про те, які там були високопоставлені шишки. Раніше було повідомлено про наявність 10 осіб на борту, однак це виявилося черговою брехнею окупантів. Сам Буданов розповів, що літак був знищений завдяки спільній операції Повітряних сил ЗСУ та Головного управління розвідки. 

У російській соцмережі Вконтактє з’явилася інформація щодо списку загиблих на борту літака А-50У. Джерело з видання у Силах безпеки та оборони підтвердило правдивість цієї інформації, але зазначило, що список може бути неповним.

Група з міста Іваново оприлюднила повідомлення щодо прощання з екіпажем літака під номером 42, який був збитий . Кого там тільки нема! І командири, і майори, і капітани.

Список загиблих: Боровиков Валерій, майор, командир; Чанцев Михайло, майор, помічник командира; Провалов Олександр, капітан, штурман; Васильєв Сергій, капітан, бортовий інженер; Хрульов Дмитро, прапорщик, старший повітряний радист; Федосов Сергій, майор, начальник розрахунку – старший зміни; Рулюк Олександр, майор, штурман наведення – оператор; Тельманов Валерій, лейтенант, штурман наведення – оператор; Бєлов Олексій, капітан, старший бортовий інженер – оператор; Солдаткін Єгор, майор; бортовий інженер – оператор.

Виявилося, що літак встановлював пастки, одна з яких приманила українську ракету. На відеозаписі зі збиття літака можна побачити, як він випускає теплові та, можливо, радіолокаційні пастки.

Наталія Гуменюк розповіла, що після того, як ЗСУ почали збивати російські розвідувальні літаки А-50 окупанти намагаються знайти спосіб компенсувати їхню відсутність. Для цього ворог активно використовує безпілотники.